Marni for H&M

Kategori: GÜNCEL HABER ,MARKALAR 22.2.2012 tarihinde  Modazon tarafından eklendi
Etiketler: Moda ,Tasarım ,Tasarımcı ,Koleksiyon ,Lansman ,Marka ,H&M ,Marni

Lanvin ve Versace gibi dünyaca ünlü markalarla yaptığı işbirliklerinde adından bahsettiren, fast-fashion markası H&M bu kez, Marni ile birlikte hazırladığı koleksiyon ile karşımıza çıkıyor!..

Sezonun hit parçalarını, koleksiyonlarının baş tacı yapan ve profesyonel dağıtım sistemi ile mağazasına gittiğinizde istediğiniz her kıyafete kolayca ulaşabildiğiniz H&M, Marni ile birlikte bir koleksiyon çıkaracağını duyurduğu Kasım ayından itibaren, moda dünyasındaki tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Koleksiyon tasarım videosundan, koleksiyondan basına yayılan ilk görsele kadar yakından takip ettiğimiz birliktelik, en son Sofia Coppala’nın Marakeş’te çektiği Marni for H&M koleksiyonunun reklam filmi ile bir kez daha kendini hatırlattı.

Lookbook’u Josh Ollins tarafından çekilen koleksiyon oldukça renkli ve eğlenceli parçalardan oluşuyor.İpek pantolon ve elbiseler , büyük desenli tişörtler, fırfırlı hırkalar, kalem etekler, boyundan askılı diz altı elbiseler, yüksek belli şortlar, bol çizgili taytlar, deri pantolonlar ve payetli bluzları gördüğümüz Marni tasarımları, markanın daha önce çalıştığı Versace ve Lanvin’ nazaran daha giyilebilir tasarımlar hazırlamış.

Gösterişli kolyeler, metalik tahtadan yapılmış yüksek topuklu ayakkabılar, plastik bilezikler ve kolyeler, payetli yakalar, puantiyeler, egzotik çiçekler, payetli yakalar, clutchlar ve platform topuklu sandaletlerin dikkat çektiği koleksiyonda aksesuarların fiyatları ise 20$ civarında.

8 Mart itibariyle H&M mağazalarında bulabileceğiniz, yaz esintileri taşıyan Marni for H&M koleksiyonunun fiyatları ise 100$ altında tutularak yine arkasına, kemikleşmiş müşterilerini ve Marni severleri de alarak, geniş hedef kitlelerine ulaşmayı amaçlıyor!..

Yazı; Modazon.com / Selin Çetinkaya

KATKIDA BULUN

Fotoğraf Ekle!
Paylaş!