Kate Moss ve Mango İşbirliği

Kategori: GÜNCEL HABER ,MARKALAR 27.1.2012 tarihinde  Modazon tarafından eklendi
Etiketler: Moda ,Tasarım ,Koleksiyon ,Marka ,İlkbahar-Yaz ,2012 ,Mango ,Kate Moss

Kate Moss, Mangonun 2012 ilkbahar/yaz kampanyası için Terry Richardson’ın objektifi karşısına geçti!..

14 yaşındayken keşfedilen, kendine özgü giyim tarzı ve zayıflığı ile, dönemin kıvrımlı hatlara sahip modellerine meydan okuyup, kitleleri peşinden koşturan Kate Moss, 1990 yıllardaki Calvin Klein için çektirdiği monogram görselli kampanya ile markaların dikkatini çekmişti.

Geçtiğimiz yıllarda Topshop ile birçok işbirliğine imza atan otuz sekiz yaşındaki Moss, geçen sene marka ile olan yollarını ayırdı ve fast-fashion devlerinden Mango ile birlikte çalışma kararı aldı. Geraldine Saglio stilistliğinde hazırlanan kombinler ile oldukça rahat görünen Kate Moss, rock & roll tarzındaki şıklığı ile yine tüm güzelliğini gözler önüne seriyor.

Daha önce Scarlett Johansson, Penelope Cruz ve Olivia Palermo gibi birçok tarz sahibi ünlü ile kampanya anlaşması imzalayan Mango, bu sefer Moss’un yakın arkadaşlarından Terry Richardson’ı da bu işbirliğine dahil etti. Mango için çekilen kampanyanın yanı sıra, dokuz yaşındaki kızı ile beraber İngiliz sokak modası markası Debenhams için de bir “tweenage” koleksiyonu hazırlayan Moss, bohem stilini genç kitleyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Her zaman, skinny Jean, ankle bot ve blazer ceketiyle gördüğümüz Moss’u , Mango’nun 2012 ilkbahar/yaz kampanyası için gördüğümüz iki fotoğraftan birinde, ipek pantolon ve salaş bluzu ile, önümüzdeki sezonun top trendlerinden olacak siyah-beyaz haliyle, diğer fotoğrafta ise, deri ceket ile kolayca kombinlenebilen, mağazaya üç farklı renkte gelmesini beklediğimiz pilili elbise ile olanı.

Sizleri, “Bad Boy” Terry Richardson’ın çektiği, koleksiyona dair daha fazla ipuçlarını bulabileceğimiz Mango 2012 ilkbnahar/yaz videosu ile başbaşa bırakıyoruz!.

 

Yazı; Selin Çetinkaya

KATKIDA BULUN

Fotoğraf Ekle!
Paylaş!